PABLO PICASSO. EFTER. Dam i vid grön fåtölj. Färglitografi. Signerad Picasso i trycket. 1416/2000.

59244. PABLO PICASSO. EFTER. Dam i vid grön fåtölj. Färglitografi. Signerad Picasso i trycket. 1416/2000.

63,5x41,5 cm.

Pablo Picasso (1881–1973)

Gör en kostnadsfri värdering!

63,5x41,5 cm.

Pablo Picasso (1881–1973)

Antal besök: 1 627