TAZZOR, ett par, 1800-talets slut.

59243. TAZZOR, ett par, 1800-talets slut.

Svart sten, höjd 28.

Slitage och skador, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svart sten, höjd 28.

Antal besök: 870