PARTI SILVER, 13 delar, 18 och 1900-tal.

59207. PARTI SILVER, 13 delar, 18 och 1900-tal.

Bla T Eldh, Vikt 480 g exkl borste. Borstens längd 15,5 cm.

Slitage, gravyr och smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 510