MATTA, design Pia Wallén, 1900-talets slut. ca 248 x 185 cm.

59178. MATTA, design Pia Wallén, 1900-talets slut. ca 248 x 185 cm.

Svartvitt mönster med gul och orange cirkel.

Slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fläckar.

Antal besök: 2 111