POTTSKÅP, trä brunlaserad, skärbräda / låda / klaff, 18-/1900-tal.

591663. POTTSKÅP, trä brunlaserad, skärbräda / låda / klaff, 18-/1900-tal.

Höjd 74 cm.
Bredd 47 cm.
Djup 36 cm.
Klaff med lås.
Pärlrand.
Nyckel ej tillhörande men fungerande.

Defekter och slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 74 cm.
Bredd 47 cm.
Djup 36 cm.
Klaff med lås.
Pärlrand.

Defekter och slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 849