GLASSERVISDELAR, 28 delar, Sverige.

59141. GLASSERVISDELAR, 28 delar, Sverige.

8 vinglas, 10 starkvinsglas samt 10 champagnekupor.

Bruksslitage, 2 starkvinsglas med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 084