NILS BIRGER ANDERSSON. Komposition, olja på pannå, signerad.

591105. NILS BIRGER ANDERSSON. Komposition, olja på pannå, signerad.

Yttermått ram ca 38 x 58 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Yttermått ram ca 38 x 58 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 1 244