VÄGGLYSTRAR, ett par, oscarianska 1800-talets senare hälft.

59103. VÄGGLYSTRAR, ett par, oscarianska 1800-talets senare hälft.

4 ljushållare, tre vridbara ljusarmar, förgylld brons samt prismor. Höjd 35 cm.

Prismor saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Prismor saknas.

Antal besök: 949