SÄNG, gustaviansk 1700-tal.

SÄNG, gustaviansk 1700-tal.
590741. SÄNG, gustaviansk 1700-tal.

Utdragbar säng, skuren dekor av bl a bandflåta.
Underliggande originalmålning.
Invändig bredd 90 cm Höjd ryggstycke 117 cm.

Skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador och slitage.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 3 496