YTTERFODER, 2 st, keramik, Gustavsberg samt Rörstrand.

59034. YTTERFODER, 2 st, keramik, Gustavsberg samt Rörstrand.

Ytterfoder Gustavsberg med rosa och grön dekor, höjd ca 17 cm.
Ytterfoder Rörstrand, dekor av bland annat grip, höjd 19 cm.

Slitage, krackelyrer, missfärgningar. Ställvis glasyravslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 679