Auktionshuset Kolonn
Belysning & Lampor
Taklampor
TAKLAMPA, Orrefors, 1940-tal.
59019. TAKLAMPA, Orrefors, 1940-tal.
Höjd ca 52 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 52 cm.
Bruksslitage.
Auktionshuset Kolonn
801