SAMOVAR, på bricka, mässing, Ryssland.

58991. SAMOVAR, på bricka, mässing, Ryssland.

Brickans längd ca 35,5, samovarens höjd ca 38 cm.

Slitage, bucklor/bristning, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 969