BEGRAVNINGSPROGRAM, Prinsessan Sophia Albertina, 1829.

589778. BEGRAVNINGSPROGRAM, Prinsessan Sophia Albertina, 1829.

Ca 22 x 19 cm.

Slitage. Papper med skador och revor. Gulnade blad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 22 x 19 cm.

Antal besök: 1 048