Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionsverket Engelholm
Konst
Grafik
ANNICA UNNARYD SCHÖNHULT. färglitografi, " Kaffe med monopol " signerad, numrerad, 11/260.
58961. ANNICA UNNARYD SCHÖNHULT. färglitografi, " Kaffe med monopol " signerad, numrerad, 11/260.
57 x 52 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
57 x 52 cm.
Auktionsverket Engelholm
1 794