FARTYGSVENTIL, 1900-tal.

FARTYGSVENTIL, 1900-tal.
588993. FARTYGSVENTIL, 1900-tal.

Total diameter ca 31 cm.

Slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total diameter ca 31 cm.

Slitage, fläckar.

Antal besök: 401