SKÅP, ek, "Calmare Nyckel" Carl Malmsten.

588889. SKÅP, ek, "Calmare Nyckel" Carl Malmsten.

Längd 117 cm, djup 45 cm, höjd 175 cm.
Två lådor, två dörrpar med bakomliggande hyllinredning.

Slitage, märken samt repor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, märken samt repor.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 251