POUDREUSE, Louis XV-stil 1900-tal.

58877. POUDREUSE, Louis XV-stil 1900-tal.

Uppfällbar spegel, 2 lådor samt utdragbar skiva, dekor av inläggningar. Längd 74, bredd 43, höjd 74 cm.

Fanerskador, något blekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fanerskador, något blekt.

Antal besök: 1 497