BORD, Superellips, masurbjörk, Bruno Mathsson & Piet Hei.

588653. BORD, Superellips, masurbjörk, Bruno Mathsson & Piet Hei.

Bord 'Superellips' med fanérskiva i masurbjörk och spännben i förkromad metall. Bruno Mathsson & Piet Hein, tillverkat av Mathsson International, höjd 70 cm, längd 230 bredd 87 cm.

Bruksslitage, repor, märken, fanérskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 10 239