VASER, keramik, 10 del, Kina/Japan.

58799. VASER, keramik, 10 del, Kina/Japan.

Höjd 38-11 cm.

Skador/lagningar/sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 38-11 cm.

Skador/lagningar/sprickor.

Antal besök: 972