TAKLAMPA, Art deco, 1930-tal.

TAKLAMPA, Art deco, 1930-tal.
58770. TAKLAMPA, Art deco, 1930-tal.

Patinerad koppar, för 5 lampor
Höjd 85, diameter 67 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 85, diameter 67 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 615