LJUSSTAKAR, metall, mestadels 1900-tal.

58766. LJUSSTAKAR, metall, mestadels 1900-tal.

Bland annat 1 par Hovmantorp, 1 st Skultuna med mera.
Högsta höjd ca 26 cm.

Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd ca 26 cm.

Slitage, bucklor.

Antal besök: 871