TAGE ÖRN. Blyertsteckning.

TAGE ÖRN. Blyertsteckning.
587380. TAGE ÖRN. Blyertsteckning.

Kustbild. Signerad samt daterad -55. Bär dedikation. 34x26 cm.

Något gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Något gulnad.

Antal besök: 413