GEORG SUTTNER. Akvarell.

GEORG SUTTNER. Akvarell.
587213. GEORG SUTTNER. Akvarell.

Kanske en målning. Signerad samt daterad -62. Bär dedikation.
19x25 cm.

Glas saknas, mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

19x25 cm.

Antal besök: 269