SKÄNK, Gustaviansk, 1800-talets början.

58714. SKÄNK, Gustaviansk, 1800-talets början.

Längd ca 150,5 , bredd 64, höjd 96 cm.

Nyckel saknas. Färgbortfall. Renoverad, kompletterad. Smärre skador, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 672