AMMAR FARHAT. Pastell.

AMMAR FARHAT. Pastell.
587057. AMMAR FARHAT. Pastell.

Musicerande personer, signerad och daterad -56, 50x33 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 4 949