STOLAR, 9 st, ek, historiserande stil, 1900-talets första del.

586721. STOLAR, 9 st, ek, historiserande stil, 1900-talets första del.

Rygghöjd 107 respektive 114 cm.
Karmstolarnas bredd 59,5 cm.

Torksprickor, renoverade, kompletterade, lagningar, ryggbrickor delvis lösa, något ostabila.

Gör en kostnadsfri värdering!

Karmstolarnas bredd 59,5 cm.

Antal besök: 626