BOKHYLLA med skåpsdel, ek, jugend, 1900-talets början.

58665. BOKHYLLA med skåpsdel, ek, jugend, 1900-talets början.

Stämplad Gideon Nilsson Linköping.
Längd 101,5, bredd 34, höjd ca 210 cm.

Slitage. Nyckel saknas. Fläckar, repor. Spricka samt fanerskador vid fotavslut.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 808