Auktionshuset Kolonn
Möbler
Övrigt
RAKSPEGEL, med ljusarmar, nyrenässans, 1800-talets slut.
58599. RAKSPEGEL, med ljusarmar, nyrenässans, 1800-talets slut.
Höjd ca 160 cm.
Slitage, skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 160 cm.
Slitage, skador.
Auktionshuset Kolonn
559