SPEGLAR, 2 st, Japan, 1900-talets början.

58595. SPEGLAR, 2 st, Japan, 1900-talets början.

Speglar i träetui. Längd 34 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 554