Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionsverket Engelholm
Konst
Måleri
HENRI MORELL. olja på duk, signerad.
58552. HENRI MORELL. olja på duk, signerad.
62 x 51 cm.
Skada, lös duk.
Gör en kostnadsfri värdering!
62 x 51 cm.
Skada, lös duk.
Auktionsverket Engelholm
6 804