KRYDDHYLLA, SPECERIBURKAR, 4 st, porslin, 1900-tal.

58540. KRYDDHYLLA, SPECERIBURKAR, 4 st, porslin, 1900-tal.

Hyllans längd 70 cm.

Slitage, fläckar, hårsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hyllans längd 70 cm.

Antal besök: 981