Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
OKÄND KONSTNÄR. Mansstudie, olja på duk, monogramsignerad OG.
58490. OKÄND KONSTNÄR. Mansstudie, olja på duk, monogramsignerad OG.
80 x 50 cm.
Färgbortfall.
Gör en kostnadsfri värdering!
80 x 50 cm.
Färgbortfall.
Auktionshuset Kolonn
1 599