CHAISE LOUNGE, rokokostil, 1900-talets första hälft.

58484. CHAISE LOUNGE, rokokostil, 1900-talets första hälft.

Bronserad, svängd form med rikt skuren dekor. Längd ca 100 cm.

Bruksslitage, smärre färgbortfall, klädseln med fläckar, nedsutten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 307