SYBORD, mahogny, nyrenässans, sent 1800-tal.

58482. SYBORD, mahogny, nyrenässans, sent 1800-tal.

höjd 79, bredd 52, djup 44 cm.

fanerspricka i locket.

Gör en kostnadsfri värdering!

fanerspricka i locket.

Antal besök: 664