MATSALSSKÅP, rokokostil, 1900-talets första hälft.

58430. MATSALSSKÅP, rokokostil, 1900-talets första hälft.

Vitlackerade ek, skuren dekor, profilerade luckor med bakomliggande hyllplan, fyra lådor i sargen. Längd 131, bredd 51, höjd ca 225 cm.

Bruksslitage, smärre märken och färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 266