SOFFBORD, engelsk stil, 1900-tal.

584218. SOFFBORD, engelsk stil, 1900-tal.

Höjd 53, längd 124, bredd klaffar nedfällda 55 cm.
Föremålet finns i våra nya lokaler på Hjalmar Petris väg 46 i Växjö. Vi öppnar för visning och in- och utlämning där tisdag 7 mars 2017. Vecka 9 är sista veckan vi har öppet på Kungsgatan 11.

Märken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märken, repor.

Antal besök: 435