TALLRIKAR, ett par, porslin, Kina, 1700-tal.

584014. TALLRIKAR, ett par, porslin, Kina, 1700-tal.

Polykrom dekor i emaljfärger av trädgårdsmotiv. Diameter 22,5 cm.

Mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre nagg.

Antal besök: 531