MODELLSKEPP, danska slupen "Regina", 1900-tal.

583944. MODELLSKEPP, danska slupen "Regina", 1900-tal.

Höjd inklusive ställ 84, längd 83 cm.
Föremålet finns i våra nya lokaler på Hjalmar Petris väg 46 i Växjö. Vi öppnar för visning och in- och utlämning där tisdag 7 mars 2017. Vecka 9 är sista veckan vi har öppet på Kungsgatan 11.

Obetydligt slitage, en livbåt lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 785