VASER, ett par, metall samt emalj, ostindiska.

58357. VASER, ett par, metall samt emalj, ostindiska.

Höjd 16 cm. Märka i botten.

Slitage, krackelyrer, stötskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 16 cm. Märka i botten.

Antal besök: 781