PARTI KOPPAR (32). 1890-1900-tal.

58329. PARTI KOPPAR (32). 1890-1900-tal.

Diverse formar, kärl etc.

Brukdsslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diverse formar, kärl etc.

Brukdsslitage.

Antal besök: 741