OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk.

583078. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk.

Sovande modell, signerad Lorentzon, 80x120 cm.

Färgbortfall, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Färgbortfall, slitage.

Antal besök: 364