CURT LINDGREN. Akvarell.

CURT LINDGREN. Akvarell.
582802. CURT LINDGREN. Akvarell.

Kustmotiv, signerad och daterad 1958, 20x28 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 376