BO SVENSON. Komposition, färglitografi, signerad och numrerad 116/150.

58244. BO SVENSON. Komposition, färglitografi, signerad och numrerad 116/150.

44 x 58 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

44 x 58 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 579