MATBORD/SKRIVBORD, "AJ Djob", Arne Jacobsen, Montana, 1971.

582303. MATBORD/SKRIVBORD, "AJ Djob", Arne Jacobsen, Montana, 1971.

Längd 155 cm, bredd 77 cm, höjd 72 cm.
Stomme i formstöpt aluminium, skiva i aluminiumlaminat.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor.

Antal besök: 1 641