ERIC LUNDGREN. Hamnmotiv. Troligen Göteborg. Olja på duk. Signerad.

58229. ERIC LUNDGREN. Hamnmotiv. Troligen Göteborg. Olja på duk. Signerad.

46x38 cm.

Eric Lundgren (1907–2001)

Gör en kostnadsfri värdering!

46x38 cm.

Eric Lundgren (1907–2001)

Antal besök: 24 760