LÄSBORD, med palettformad skiva, 19/2000-tal.

58147. LÄSBORD, med palettformad skiva, 19/2000-tal.

Höjd 89 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 89 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 357