KISTA, bemålad, 1700-tal.

KISTA, bemålad, 1700-tal.
581455. KISTA, bemålad, 1700-tal.

Märkt med årtalet 1758.

Längd 88 cm.
Bredd 54 cm.
Höjd 40 cm.

Slitage, skador, renoverad, kompletterad. Nyckel saknas.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt med årtalet 1758.

Längd 88 cm.
Bredd 54 cm.
Höjd 40 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 108