DAGMAR GLEMME. Litografier 2 st.

581410. DAGMAR GLEMME. Litografier 2 st.

"Vernissage-Andar", signerade och numrerade 1392/1500, 1393/1500, total mått 30,5x38,5 cm.

Oramade.

Dagmar Glemme (Född 1942)

Gör en kostnadsfri värdering!

Oramade.

Dagmar Glemme (Född 1942)

Antal besök: 464