BRICKA, trä, med blomstermålning, 1900-talets mitt.

58087. BRICKA, trä, med blomstermålning, 1900-talets mitt.

Diameter 54 cm.

Bruksslitage, färgsläpp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 54 cm.

Bruksslitage, färgsläpp.

Antal besök: 1 011