FLISOR, 12 delar, 1700/1800-tal, sannolikt Holland.

57988. FLISOR, 12 delar, 1700/1800-tal, sannolikt Holland.

Fajans. Dekor av figurscener. 13 x 13 cm.

Nagg. 1 flisa med omfattande skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 139